Komoda Karet A-BI BRW

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Black Red White
  • Dostępność: dostępny na zamówienie
    Czas realizacji: 1-2 tygodnie
  • 739,00 zł

Kolekcja Karet - alternatywa dla gładkich form

Nowoczesna kolekcja Karet przyciąga wzrok prostą konstrukcją i nietuzinkowym charakterem. Pogrubiane boki korpusu stanowią solidną oprawę dla frontów. Możesz wybrać spośród 2 wersji wykończenia frontów: z frezami poziomymi lub pionowymi. Funkcjonalność mebli podnoszą subtelne uchwyty i markowe zawiasy, które gwarantują płynne otwieranie frontów. Atutem kolekcji jest szeroka gama kolorystyczna, która pozwala wyposażyć wnętrze zgodnie z własnymi upodobaniami. Modułowa kolekcja Karet to propozycja idealna do sypialni, garderoby, biura, salonu oraz przedpokoju.

 

Meble Karet to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań do swoich wnętrz.

Komoda Karet to doskonały element do przedpokoju, sypialni i salonu. Praktyczną przestrzeń do przechowywania zapewniają 4 pakowne szuflady. Zmieścisz w nich ubrania, dokumenty i wiele innych domowych akcesoriów.

Lustro umieszczone na froncie szafy optycznie powiększy wnętrze.

- Delikatnie pogrubione boki stabilizują konstrukcję i podnoszą walory wizualne mebla. Charakterystyczne pionowe frezyna frontach dodają uroku, a przy tym nie zaburzają harmonii wnętrza.

- Korpus komody Karet wykonany jest w kolorze białym, a fronty dostępne są w 10 wariantach kolorystycznych. Różnorodna kolorystyka daje duże możliwości aranżacyjne i pozwala wyposażyć wnętrze zgodnie z własnymi upodobaniami.

Czarne, punktowe uchwyty ułatwiają dostęp do zawartości szuflad, a przy tym sprawiają, że proste meble wyglądają stylowo.

- Funkcjonalna komoda będzie doskonałym uzupełnieniem innych elementów z kolekcji Karet w sypialni, garderobie oraz przedpokoju. Uniwersalna kolorystyka pozwala również łączyć ją z modułami pochodzącymi z innych kolekcji Black Red White.

Wymiary:
Szerokość: 105 cm
Wysokość: 92 cm
Głębokość: 40,5 cm

 

Wykorzystane materiały:

Korpus: płyta wiórowa, folia finish

Fronty: płyta wiórowa, płyta MDF, folia PVC/laminat

Ściana tylna, dna szuflad: płyta HDF

Akcesoria: prowadnice rolkowe, uchwyty punktowe z elementami aluminium

Gwarancja - 2 lata